KONST / Litografier / Färglitografi 9166051
nr 916 6051
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), EA (konstnärens exemplar), signerad, 53x39
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 19:51:05
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann